21 Eylül 2017 Perşembe

Gönen MYO 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı Oryantasyon Toplantısı Gerçekleştirildi

12 Ekim 2016 Çarşamba 15:10 tarihinde eklendi | 631 defa okundu

12.10.2016 tarihinde Gönen Meslek Yüksekokulu Konferans Salonunda Oryantasyon Toplantısı gerçekleştirilmiştir.

Meslek Yüksekokulumuzun birinci sınıf öğrencilerinin yoğun olarak katılım gösterdiği etkinlik, Saygı Duruşu ve İstiklâl Marşı ile başladı. Meslek Yüksekokulu Müdürümüz Prof. Dr. Sayın Bilge HÜRMÜZLÜ KORTHOLT konuşmasında, geçmiş dönemde gerçekleştirilen etkinliklere katkılarından dolayı Gönen Kaymakamlığı ve Gönen Belediye Başkanlığına teşekkür etti.

Okutman Sayın Yadigar KILAVUZ’un Erasmus Değişim Programı sunumu, Sayın Fulya ÇINAR’ın SDÜ Kariyer Planlama ve Mezunlarla İletişim Merkezi hakkındaki bilgilendirme konuşması ve son olarak Gönen Aile Hekimi Sayın Pınar TANER TOPSAKAL’ın öğrencilerimizi sağlık hizmetleri hususunda bilgilendirmesinin ardından, Oryantasyon Etkinliğimiz, bölümlerini birincilikle kazanan öğrencilerimize başarılarının devamı temennilerimizle hazırlanan hediyelerinin, Gönen Kaymakamı Sayın Coşkun ÖZTÜRK’ün takdimi ile sona erdi.

Meslek Yüksekokulumuzu kazanan kıymetli öğrencilerimize okulumuzda devam edecekleri üniversite yaşamları boyunca başarılar diler, okulumuzda kazanacakları deneyim ve birikimlerin yaşamlarına katkıda bulunmasını temenni ederiz.